• -20%
  • Snieglenčių batai Burton Swath Boa
  • Snieglenčių batai Burton Swath Boa

Snieglenčių batai Burton Swath SpeedZone

9010510210784

Lengvas, vidutiniškai lankstus ir tikslaus mikroreguliuojamo pritaikymo jausmas, tinkamas raidinti per kalnų šlaitus.

Tie, kurie vertina vidutinio lankstumo ir sklandaus lankstumo pusiausvyrą, turėtų stoti į vyriškus Burton Swath BOA® snieglenčių batus. Ultraweave apvalkalo medžiaga pašalina didelių gabaritų siūles, todėl sukuriamas lengvas, patvarus ir besiūlis apvalkalas. Sulenktas manžetas atveria judesių amplitudę ir suteikia laisvo stiliaus pojūtį bei tvirtą kulno laikymą. Dviejų zonų BOA® Fit sistema leidžia lengvai reguliuoti priekinę ir viršutinę aulo dalį. Amortizacija yra vienodai pažangi. Termiškai formuojami įdėklai ir atspindinti šilumos technologija padidina šilumą ir komfortą, kad galėtumėte važiuoti ilgiau.

248,00 €

Už šią prekę papildomų taškų neskiriama, nes ji jau su nuolaida.

310,00 €
Pasirinkite dydį:
Kiekis

Tinka: 1:1 „Lasting Burton“ siūlo 1:1 ilgaamžiškumą ant kiekvieno bato, o tai reiškia, kad kiekviena pusė ir viso dydžio apvalkalas, liežuvėlis ir padas puikiai dera su pamušalu, todėl idealiai tinka kiekvienas dydis. „Total Comfort Construction“ „Total Comfort Construction“ yra išskirtinė „Burton“ technologija, kuri padeda išvengti batų įsilaužimo periodo, todėl iškart išėmus iš dėžės galite patogiai pakelti ir jaustis taip pat gerai nuo 1 iki 100 dienos. „Ultraweave Shell Material“ austi sukonstruota konstrukcija sukuria ilgalaikę ir galingą atramą, tuo pačiu sumažinant siūles, atliekas ir svorį dėl ypač efektyvaus gamybos proceso. Patvarus, vandeniui atsparus dizainas išlaiko nuoseklų lankstumą visą batų naudojimo laiką ir atrodo futuristiškai, nepanašiai į bet kokius kitus snieglentės batus. GripLite Backstay GripLite Backstay pagamintas iš svorį taupančio gumos atspaudo, kuris sukuria stipresnį ryšį tarp bato ir apkausto atlošo (highback), todėl geriau sukimba, reaguojama ir tiesiogiai perduodama energija nuo įkrovos iki surišimo.

Amortizacija / padas: DynoBITE EST išorinis padas Swath Boa turi DynoBite EST padą, kuris suteikia lengvą, patvarią amortizaciją, specialiai sukurtas snieglentėms. Strategiškai išdėstyti guminiai padukai padidina sukibimą ir ilgaamžiškumą priekinėje pėdos dalyje ir kulne, o jis pagamintas iš 10–15 % perdirbto turinio, todėl jis taip pat yra lengvesnis. Žemo profilio lengvas miegmaišio atspindinčios folijos sluoksnis po kojomis atspindi šilumą iš pėdos atgal į batus, išlaiko šilumą ir šaltį, o Burtons ReBounce amortizacija prideda apsaugos nuo smūgių sluoksnį tiesiai po pėda, kad būtų patogiau ir mažiau. nuovargis. ReBOUNCE amortizacija Ši išskirtinė Burton technologija priartina pagalvėlę prie jūsų pėdos ir įdeda ją į batų apvalkalą, kad būtų papildomas apsaugos nuo smūgių sluoksnis tiesiai po pėda. Jis suvyniotas į šilumą atspindinčią medžiagą, kuri išlaiko amortizaciją nuosekliai net esant užšalimo temperatūrai. Susitraukimo pėdsakų mažinimo technologija Šie batai taip pat turi išskirtinę „Burton“ susitraukimo pėdsakų mažinimo technologiją, kuri sumažina batų pėdsaką iki žemiau nurodyto dydžio, tačiau vis tiek tinka jūsų tinkamo dydžio, padeda pašalinti pirštų ir kulnų tempimą neprarandant komforto.

Pamušalas

Focus manžetė sustiprina kulno laikymąsi apkabindama kulkšnį, pakeldama šiek tiek aukščiau, kad būtų geriau reaguojama. Imprint 3 termiškai formuojamas pamušalas turi užsegimo sistemą su kabliu ir kilpa su vidiniu nėrinių užraktu, kad būtų patogiai prigludęs, ir lengvomis maitinimo plokštėmis, kad būtų geriau reaguojama.

Suvarstymo sistema

Dviejų zonų BOA® Fit System su Coiler™ technologija turi dvi atskiras nėrinių zonas, kurias galima nepriklausomai reguliuoti sukant ratuką, kad būtų suveržta tiek viršutinė, tiek apatinė bato dalys

Standumas

 5/10 (vidutinis)

Įkrovos tipas: All-Mountain / Park

9010510210784

Charakteristikos

Gamintojas
JAV

Specifinė nuoroda

ean13
9010510210784