Striukės 

Rodoma 1 - 27 iš 67 dalykų
Rodoma 1 - 27 iš 67 dalykų

Jūsų išorinis sluoksnis – apsauga nuo kritulių ir vėjo.

Jeigu viršutinis sluoksnis sukonstruotas teisingai, jis sulaiko šilumą iš vidaus, išgarina drėgmę ir yra atsparus vandeniui, sniegui ir vėjui iš išorės. Ventiliaciniai užtrauktukai – privalomas konstrukcinis elementas viršutinio sluoksnio drabužiuose, kitaip kondensatas vistiek kaupsis viduje. Viršutinio sluoksnio drabužiai turi būti pakankamai laisvi, kad po jais galima būtų užsidėti kitus sluoksnius, bet nevaržytų judesių.

Išorinio sluoksnio drabužiams naudojami membraniniai audiniai, kaip Gore Tex, Dermizax, Dry Edge ar pan. Membrana atlieka dvigubą funkciją: apsaugo iš išorės nuo kritulių ir išleidžia garus iš vidaus. Visos membraninių audinių savybės yra pažymėtos ant gaminio: tai atsparumas vandeniui (pvz. WP – 20 000) ir „Kvėpavimas“, garų išleidimas iš vidaus (pvz. Br – 10 000). Tokių gaminių visos siūlės turėtų būti laminuotos (klijuotos) ir užtrauktukai apsaugoti nuo kritulių.

Kartais išoriniai drabužiai – gaminami su šiltinamuoju sluoksniu, tačiau jie daugiau skirti žemom temperatūrom ir yra mažiau funkcionalūs.

Termo rubai

Snieglentininkų striukės
Nemokamas pristatymas Lietuvoje užsakius virš 99 EUR
Prekių pristatymas Lietuvoje per 2 - 3 d.d.
Pinigų grąžinimo garantija
Saugus prekių pirkimas
Prekių pirkimas nesiregistravus