Kategorijos

Dovanų kuponai

Sąrašas produktų, pagal gamintoją:  Julbo

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
 • 94,90 €

  Aukščiausi kalnai ir ekstremalios sąlygos atskleidžia geriausias šių akinių savybes, kurios buvo ištobulintos bendradarbiaujant kartu su elitine Šamoni alpinizmo mokykla. Explorer akiniai pakelia saulės akinius į naują lygį: lęšiai su įspūdinga apsauga, akių uždengimas nuo pavojingų UV spindulių ir ventiliacijos sistema, sauganti nuo rasojimo.

  94,90 €
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 84,90 €

  Užsiimantys lauko sportu pagaliau turi pačius tinkamiausius akinius – Bivouak. Patogūs bet kokiomis sąlygomis. Su plačiais Cameleon lęšiais, optimaliu uždengimu ir magnetiniais šoniniais skydeliais, kuriuos galima pridėti akimirksniu, belieka mėgautis gamtovaizdžiu. Dėl lęšių formos ir įtvirtinimo, akiniai natūraliai ventiliuojami iš priekio.

  84,90 €
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 94,90 €

  Aukščiausi kalnai ir ekstremalios sąlygos atskleidžia geriausias šių akinių savybes, kurios buvo ištobulintos bendradarbiaujant kartu su elitine Šamoni alpinizmo mokykla. Explorer akiniai pakelia saulės akinius į naują lygį: lęšiai su įspūdinga apsauga, akių uždengimas nuo pavojingų UV spindulių ir ventiliacijos sistema,...

  94,90 €
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 179,00 €

  Aukščiausi kalnai ir ekstremalios sąlygos atskleidžia geriausias šių akinių savybes, kurios buvo ištobulintos bendradarbiaujant kartu su elitine Šamoni alpinizmo mokykla. Cameleon lęšiai tamsėja, priklausomai nuo saulės intensyvumo, o polerizacija nuima spindesius.

  179,00 €
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 45,00 €

  Sherpa saulės akiniai yra lengvi klasikiniai alpinistiniai akiniai. Kai jūsų akims reikia tinkamos apsaugos, Sherpa žino kaip tuo pasirūpinti – patikimi Spectron 3 lęšiai, periferinė apsauga ir odinės šoninės uždangos garantuos jūsų akių saugumą.

  45,00 €
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 55,00 €

  Nebūtina kopti į kalnus ar čiuožti nuo jų žemyn, kad nešiotumėte saulės akinius, sukurtus sniegynams. Tačiau, jei nuspręstumėt tai daryti, visad žinosit, kad esat 100% apsaugoti nuo UV spindulių. Ar su šoniniais skydeliais, ar be jų – su Colorado puikiai atrodo visi alpinistai!

  55,00 €
  Prekė su papildomais pasirinkimais
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
Nemokamas pristatymas Lietuvoje užsakius virš 99 EUR
Prekių pristatymas Lietuvoje per 2 - 3 d.d.
Pinigų grąžinimo garantija
Saugus prekių pirkimas
Prekių pirkimas nesiregistravus