Kategorijos

Dovanų kuponai

  

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Spinera

Vokietijos kompanija SPINERA gamina pripučiamas irklentes, baidares, wake'us ir tempiamus vandens atrakcionus. Geras kainos ir kokybės santykis.

„SPINERA“ Consumer Linija

Su tokiais vandens sporto produktais kaip „SUP & Kayak“, „Tubes“, „Wakeboards & Waterski“ ir prie jo priderintais „Waterwear“ drabužiais, tokiais kaip liemenės ir hidrokostiumai, „Spinera Consumer“ linija buvo sukurta specialiai privatiems klientams, kurie tikisi geros kokybės ilgalaikių vandens sporto gaminių už prieinamą kainą.

„SPINERA Professional“

„Spinera Professional“ linija siūlo išskirtinai aukštą kokybę ir yra sukurta specialiai vandens parkų operatoriams, kabelinių parkų ir vandens sporto stotims, intensyviai naudojamoms nuomojant ir komerciškai.

SPINERA siūlo daug įvairių aukščiausios klasės nuomojamų vilkiamų atrakcionų. Pradedant nuo nailonu padengtų vandens padangų vienam asmeniui iki daugeliui pramogautojų skirtų akrakcionų, pavyzdžiui, „Bananai“, arba besisukančio „Endless Ride“, skirto iki 12 žmonių. Privatūs klientai ir superjachtų savininkai, reikalaujantys tik aukščiausios kokybės, taip pat vertina šią liniją.