Apie mus

UAB "Sportas ir mada" buvo įsteigta 1998m. Įmonės specializacija: turizmo ir kalnų slidinėjimo inventoriaus prekyba; šio inventoriaus servisas ir nuoma; darbo saugos priemonės, inventorius aukštalipiams ir spec.tarnyboms; šio inventoriaus inspektavimas, sertifikavimas; žygiai baidarėmis ir žygiai į kalnus; kalnų technikos mokymai; laipiojimo sienelių įrengimas ir aptarnavimas; renginių organizavimas.

Mūsų parduotuvėse rasite visą reikalingą inventorių turistui, alpinistui: palapines, kuprines, miegmaišius, turistinę bei laipiojimo avalynę bei aprangą, turistines virykles, hidro maišus, kompasus, bachilus, kilimėlius, ledkirčius, karabinus, termosus ir kita. Žiemos sezonui Jums pasiūlysime įsigyti kalnų slides, snieglentes; slidžių, snieglenčių batus; slidinėjimo aprangą; termo drabužius; apsaugas; krepšius slidėms, snieglentėms, batams bei viską kas susiję su kalnų slidinėjimu.

Mūsų parduotuvėse rasite kalnų slidžių, snieglenčių ir turistinio, alpinistinio inventoriaus nuomą. Atliekame kalnų slidžių ir snieglenčių remontą: paruošiam inventorių naujam sezonui; galandame briaunas; užtaisome pažeidimus; atnaujimame "padą"; tvirtiname ir reguliuojame apkaustus; formuojame batų vidpadžius.

Mūsų inventorius buvo išbandytas aukščiausiose pasaulio viršūnėse ir leidžiantis į giliausio pasaulyje urvo Kruberio-Voronja dugną (-2140m). Dėl to galime šį inventorių drąsiai rekomenduoti ir JUMS!