• Išparduota
Priemonė nuo uodų ir erkių CarePlus Anti-Insect Deet 40% 100ml
  • Priemonė nuo uodų ir erkių CarePlus Anti-Insect Deet 40% 100ml

Priemonė CarePlus Anti-Insect Deet 40% 100ml

8714024329062

Priemonė Care Plus® Anti-Insect DEET 40% yra viena stipriausių priemonių nuo vabzdžių, kurią galima purkšti ant odos ir drabužių.
Pagamintas DEET pagrindu. Iki šiol tai yra pati efektyviausia priemonė kovai prieš vabzdžius.

Tūris: 100ml.

17,00 €

Už šią prekę Expedition.lt taškai neskiriami.

Kiekis
Išparduota

Vienam asmeniui pakanka vienos 100 ml pakuotės 3–4 savaites kasdien vartoti pagal instrukcijas. „Care Plus®“ rekomenduoja DEET naudoti procentaliai nuo 30% iki 50%. Vabzdžių atbaidymo priemonė, kurios DEET procentas yra mažesnis nei 30%, nėra pakankamai efektyvus, o procentas, didesnis nei 50%, neturi jokios pridėtinės vertės. Norint tinkamai apsisaugoti, svarbu, kad „Care Plus® DEET“ būtų tepamas ant visos atviros odos.

Vartotojų asociacija „Geriausias bandyme“

„Care Plus® DEET“ purškiklį 1997 m. Pripažino geriausiu Olandijos vartotojų asociacijos ir 2001 m. Belgijos vartotojų asociacijos („Test-Aankoop“) Belgijoje.

  • Skirta vaikams nuo 13 metų ir suaugusiems.
  • Apsauga nuo uodų  iki 8 valandų ir apsauga nuo erkių iki 4 valandų.
  • Geriausia apsauga nuo uodų
  • Apsaugo nuo maliarijos, geltonosios karštinės, dengės karštligės, chikungunya ir zikos.

KAIP NAUDOTI 40% purškiklį?

Eidami į lauką kiek įmanoma apdenkite odą drabužiais. Dėvėkite ilgas kelnes, viršutinius drabužius ilgomis rankovėmis, uždarus batus ir kojines. Norėdami patepti neapsaugotą odą, naudokite 40% purškalą nuo vabzdžių. Užpurkškite uodų repelentą ant odos ir paskleiskite delnu. Užpurkškite nedidelį kiekį ant pirštų galiukų ir paskirstykite ant veido. Nusiplaukite rankas, o tada purkškite ant plaštakų viršaus. Delnus ir pirštus nepurškite - taip galėsite be problemų valgyti ar gerti.

KAIP NAUDOTI 40% purškiklį su saulės kremu? 10 minučių prieš išeidami į saulę pasipurškite su 40% purškalu nuo vabzdžių. Jei naudosite kartu su saulės kremu, pirmiausia užtepkite apsauginį kremą nuo saulės (30 minučių prieš saulės spindulių poveikį). Tada 20 minučių vėliau (10 minučių prieš saulės spindulius) užpurškite uodų repelentą. Dabar jūsų oda yra optimaliai apsaugota.

8714024329062