• -100,00 EUR
DJI Mavic Air Combo Onyx black dronas
 • DJI Mavic Air Combo Onyx black dronas

DJI Mavic Air Combo Onyx black dronas

DJI
949,00 EUR

Už šią prekę papildomų taškų neskiriama, nes ji jau su nuolaida.

1 049,00 EUR

Dar labiau patobulintas, išskirtinio dizaino naujasis DJI kompanijos dronas Mavic Pro! Combo komplektacija: papildomos 3 baterijos, krepšys transportavimui, atsarginiai propeleriai, pakrovėjas 4-ioms baterijoms.

Kiekis

 • Nemokamas pristatymas Lietuvoje užsakius virš 99 EUR
  Nemokamas pristatymas Lietuvoje užsakius virš 99 EUR
 • Prekių pristatymas Lietuvoje per 2 - 3 d.d.
  Prekių pristatymas Lietuvoje per 2 - 3 d.d.
 • Pinigų grąžinimo garantija
  Pinigų grąžinimo garantija
 • Saugus prekių pirkimas
  Saugus prekių pirkimas
 • Prekių pirkimas nesiregistravus
  Prekių pirkimas nesiregistravus

DJI Mavic Air

Nuotykiai prasideda

Inžinerijos ir dizaino stebuklas, naujasis Mavic Air sukurtas taip, kad būtų su jumis nesvarbu, kur nuotykių paieška jus nuves. Išlaikydamas geriausias Mavic serijos savybes, šis, itin kompaktiškas, sulankstomas bepilotis orlaivis (BO) suteikia aukščiausios klasės skrydzio valdymo ir funkcionalumo galimybes, neribotiems potyriams

 • 32MP Sferinės panoramos
 • Sulankstomas ir kompaktiškas
 • 3-ašių stabilizatorius ir 4K kamera
 • 3 Krypčių aplinkos atpažinimas
 • Valdymas gestais 'SmartCapture'
 • 21 minutės skrydžio trukmė

Vaizdavimo sistema

Kamera su 3-ašių stabilizavimu

Mavic Air dronas, tai kompaktiškiausias DJI bepilotis orlaivis, turintis 3 ašių mechaninį stabilizatorių, kurio dėka kambinių vibracijų ribos sumažintos iki ±0.005°. Stabilizatoriaus vibracijų slopintuvai sumontuoti trikampio formacija, padeda nufilmuoti dar stabilesnius kadrus.

Mavic Air drone įmontuota kamera turi 1/2.3" 12-megapikselių CMOS sensorių ir f/2.8 lęšį su 35 mm-ekvivalento, 24 mm židinio nuotoliu, aukštos kokybės nuotraukoms ir video medžiagai filmuoti.

32 MP Sferinės panoramos[1]

Mavic Air bepilotis orlaivis, prie horicontalių, vertikalių ir 180° panoramų, per 8 sekundes gali sujungti 25 fotografijas ir sukurti itin švarią 32 MP sferinę panoramą[1] . Geriausiam efektui patirti ją rekomenduojama žiūrėti naudojant DJI Goggles.

4K 100Mb/s vaizdo medžiaga

DJI Mavi Air dronas neįtikėtina 4K raiška 30 kadrų per sekundę greičiu, ir įrašinėja vaizdo medžiagą 100 Mb/s duomenų srautu, kad kiekviena sekundė būtų užfiksuota UHD kokybe.

Vaizdo sulėtinimas

Palaikydamas 1080p raiškos filmavimą 120 kadrų per sekundę, naujasis Mavic Air dronas yra pasiruošes užfiksuoti jūsų nuotykius vykstančius net ir didžiausiu greičiu.

HDR Fotografijos

Naujasis HDR algoritmas padeda išmaniai parinkti tinkamus išlaikymo nustatymus, atsižvelgdamas į apšvietimo sąlygas. Per šviesios ir itin tamsios vietos yra papildomai apdorojamos, kad būtų pasiektas kuo naturalesnis perėjimas iš šviesos į šešėlius, tuo tarpu DSP akseleravimas leidžia dar efektyvesnį fotografavimą.

8 GB vidinė atmintis

Papildomai prie microSD kortelės, 8 GB vidinė atmintis leidžia jums išsaugoti fotografijas ir nufilmuotą medžiagą tiesiai drono viduje ir iškelti juos naudojant USB 3.0 Type-C jungtį.

Dizainas

Geometrinė elegancija

Sukurtas su geometriška precizija, Mavic Air drono kojos susilanksto prie pat jo aerodinamiško korpuso. Magnio lydinio sriegiai sutvirtina septynias integruotas kameras, tuo tarpu pagrindinė kamera ir stabilizatorius įtraukti į korpuso vidų pagerintai apsaugai, o karštis efektyviai pašalinamas per galines ventiliavimo angas.

3D sulankstomas dizainas

Sulankstytas Mavic Air bepilotis orlaivis yra įprastinio telefono aukščio ir pločio, yra itin portabilus ir meta įšūkį bendram suvokimui, kas yra įmanoma tokio dydžio įrenginyje.

Sulankstomas nuotolinio valdymo pultas

Originalus nuotolinio valdymo pultas naudoja sulankstomą, žemo profilio dizainą, kad išlaikytų jūsų mobilujį telefoną patogiausioje pozicijoje. Vairalazes galima nuimti ir sudėti į pulto vidų, tam, kad užimtų dar mažiau vietos keliaujant.

Išmanus ir intuityvus.

Aktyvus sekimas "ActiveTrack"

Aktyviojo sekimo rėžimas gali atpažinti iki 16 pažymėtų objektų[3] vienu metu ir leidžia keisti norimą sekti objektą skrydžio metu. Su padidintu sekimo tikslumu, ir didesniu užprogramuotų scenarijų skaičiumi, "ActiveTrack" gali sekti objektus netgi bėgiojant, šokinėjant ar važiuojant dviračiu.

"QuickShots" rėžimai

Pasirinkite iš šešių galimų "QuickShots" rėžimų - "Rocket", "Dronie", "Circle", "Helix", "Asteriod" ir "Boomerang". Visos jos įjungiamos vieninteliu prisilietimu ir automatiškai nufilmuos nuostabius asmeninius vaizdus, negalvojant apie jų kompoziciją. Taip pat akimirksniu galite pasidalinti savo nauju kūriniu, naudodami DJI GO 4 Aplikaciją.

"SmartCapture" rėžimas

Smagus, paprastas ir intuityvus, "SmartCapture" rėžimas siūlo naująir interaktyvų būdą valdyti Mavic Air droną ranka. Paleiskite ir kontroliuokite bepilotį orlaivį rankų gestais, filmuokite ir fotografuokite be jokios papildomos įrangos.

Skrydžio sauga

Skrydžio autonomiškumas 2.0

Skrydžio autonomiškumas 2.0 yra galingos Mavic Air drono vizualinių sensorių sistemos rezultatas. Bepilotis orlaivis stebi savo aplinką, is suprantą savo poziciją, kliųčių atžvilgiu, taip suteikdamas dar didesnį saugumą nei anksčiau. Jūsų nuotykiai ir atradimai dar niekada nebuvo filmuojami taip saugiai ir paprastai.

Skrydžio charakteristikos

21 minutės maksimalus skrydžio laikas

Mavic Air drono išmaniosios skrydžio baterijos pagamintos iš didelio tankio ličio polimerų, ir suteikia solidų skrydžio laiką iki 21 minutės[2], užfiksuoti visiems jūsų nuotykiams.

FOC ESC valdikliai ir varomoji galia

FOC sinusoidinės architektūros pavaros ESC valdiklių pritaikymas suteikia Mavic Air dronui sklandesnį motorų komutacijos procesą, bei geresnį ESC valdiklių ir motorų efektyvumą. Po tūkstančius valandų trukusių patikimumo testų, ši bepiločio orlaivio skrydžio sistema utikrina saugumą ir patikimumą, netgi skraidant 5000 metrų virš jūros lygio.

68.4 km/val[4]

Pajauskite jaudulį ir adrenaliną skrendant aukščiausios klasės dronu, pasiekiančiu 68.4 km/val[4] maksimalų greitį, sportiniame rėžme[5].

Pagerintas Wi-Fi Vaizdo perdavimas

Naujoji Wi-Fi vaizto perdavimo sistema palaiko dviejų dažnių bangas 2.4/5.8 GHz[6] ir 720p tiesioginę vaizdo transliaciją, iki 4 km atstumu[7].

DJI Goggles

Suporuokite DJI Goggles akinius ir Mavic Air bepilotį orlaivį kad įvystumėte skrydi savo akimis ir išvyskite pasaulį iš debesų, įtraukiančiam nuotykiui iš oro.

[1] Dangus esantis virš kameros/drono, negali būti matomas dėl kameros pakreipimo diapazono ribų. Vietoje to dangaus vaizdas automatiškai sugeneruojamas naudojant zenito sujungimo algoritmą.
[2] Pasiektas skrendant pastoviu 25 km/val greičiu, be vėjo. Skrydžio laikas gali skirtis, priklausomai nuo aplinkos veiksnių ir naudojamų skrydžio rėžimų.
[3]Įskaitant žmones, automobilius, ir vandens transporto priemones.
[4] Pasiektas skrendant auktyje netoli jūros lygio ir be vėjo.
[5] Būtinas nuotolinio valdymo pultas. Skrendant sportiniu rėžimu, kliūčių vengimo sistema neveiks. Skristi atsargiai ir laikantis saugumo taisyklių.
[6] Dėl vietinių nuostatų, kai kuriose šalyse neleidžiamas 5.8 GHz dažnio naudojimas.
[7] Be kliūčių, ir be pašalinių trigdžių, skrendant FCC reglamento šalyse. Šalyse kuriose galioja CE reglamentas maksimalus ryšio atstumas yra 2 km.

Charakteristikos

Siuntos svoris
1,0 kg
Gamintojas
Kinija
Pakuočių matmenys
50x50x50