• Nauja

Nešiojamas anglinis grilis COBB Kitchen in a Box Premier Plus

Tai viskas viename! Tai kelionėms tobulai pritaikytas grilis, leidžiantis jums grilinti, rūkyti, virti, troškinti, kepti keptuvėje. Tam turėsite ir visus reikalingus indus, sutelpančius į tik į vos didesnį krepšį nei pats grilis. Ne veltui rekomenduojame nusipirkus grilį įsidėmėti kaip jis sudėtas: tiesiog neįtikėtina, kaip gerai apgalvotas jo kompaktiškumas.

289,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 14 taškų. Jūsų krepšelis bus 14 taškų kurį (-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 14,00 €.

Kiekis

Pats 33 cm skersmens nerūdijančio plieno grilis (modelis - COBB Premier) - itin lengvas, tačiau tvirtas: unikali konstrukcija ir parinktas dizainas nei medžiagos užtikrina, kad juo džiaugsitės ne vienerius metus, bet kokiomis oro sąlygomis ir įvairiausiose situacijose.

Grilis su visais priedais sveria vos 8,2 kg. Jį dar galite sumažinti iki vos 4 kg į pikniką pasiimdami tik tuo metu reikalingą plokštumą ar keptuvę. Galėsite nebesukti galvos, kad jūsų mašina tolėliau nuo numatytos iškylos vietos.

Vienas iš didžiausių šio kompaktiško kelioninio grilio privalumų - jo unikali, tarptautinius apdovanojimus pelniusi konstrukcija. Kaip ir visų COBB modelių, taip ir šio apačia, šonai vėsūs net ir kepant aukščiausioje temperatūroje. Kepti galite bet kur: žemyn nekrinta pelenai, o vėsus grilio dugnas neištirpdo sniego ar staltiesės.

Vienas iš aktualiausių privalumų iškylaujant - galimybė tuoj pat grilį vežtis namo. Pabaigus kepti ar netikėtai pasikeitus planams teliks vandeniu užpilti anglių likutį. Jau po minutėlės grilis bus vėsus. Galėsite nieko nelaukdami COBB dėti į mašiną. Pamirškite suodinas rankas, baimę dėl galimai apdegusių pamušalų - su COBB tokių situacijų nebus!

COBB Kichen in a box griliui pritaikysite visus apvalių COBB modelių priedus ir kepimo plokštumas, o pametę kažkurią dalį pakaitinę įsigyti mūsų parduotuvėje. Anglinis grilis COBB Kitchen in a BOX parduodamas su svarbiausiais grilio priedais.

Į komplektaciją įeina: universali grilio lėkštė, grotelės, „Griddle“ lėkštė, „Pan“ keptuvė, „Frying Dish“ gili keptuvė, paaukštinimo žiedas, stovelis vištai, pakėlimo rankena bei krepšys. Tai visa turistinė virtuvė, kuri tuo pačiu neįtikėtinai kompaktiška ir patogi.

Charakteristikos

Gamintojas
PAR