Marškinėliai Millet Trilogy Wool TS LS
  • Marškinėliai Millet Trilogy Wool TS LS

Marškinėliai Millet Trilogy Wool TS LS

3515729308049

Nepakartojamas komfortas, maksimalus prakaito nustūmimas ir termo balansas: termo marškinėliai reguliuoja kūno išorinę temperatūrą, suteikia šilumos ir išgarina prakaitą (vėsina). Išskirtinis TRILOGY dizainas.

89,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 4 taškų. Jūsų krepšelis bus 4 taškų kurį (-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 4,00 €.

Dydis:
Kiekis

Vilna pasižymi antibakterinėmis savybėmis - į audinys ne taip greitai įsigeria nepageidaujami kvapai, o poliesterio audinys turi puikias drėgmės išgarinimo savybes. Su šiais marškinėliais jausitės šiltai, sausai, stilingai ir patogiai.

Specifikacijos

  • Išskirtinė Trilogy linijo savybė- plokščios išorinės siūlės

Medžiagos

  • carline® wool blend™ 150 // 50% poliesteris, 50% vilna

Svoris

  • 170 g

Artikulas

  • miv7060_7833

Techninė informacija

Millet Trilogy Series

Millet Trilogy Series Alpinizmo pasaulyje Trilogy- tai naujausios technologijos ir kalnų gidų dvasia.

Merino wool

Merino wool Naturaliai šilta, natūraliai antibakterinė, natūraliai techninė- šios vilnos vijos oro sulaiko 80% savo svorio. Kvėpuojanti vilna natūraliai palaiko pastovų temperatūros reguliavimą.

Smart Blend Wool

Smart Blend Wool Šis vilnos ir poliesterio mišinys pasižymi išskirtinėmis išgarinimo ir šilumos reguliavimo savybėmis. Dėka jo, aktyviai leidžiant laiką lauke, jausitės šiltai bei sausai.

Low Impact

Low Impact tai unikalus gamybos standartas grindžiamas dviem esminiais ekologijos kriterijais: ekologiškai draugiškas audinys (reiškia, kad ne mažiau 40% produkto svorio privalo sudaryti ekologijai draugiškas audinys), ir sertifikatai ( bent 80% daikto svorio turi būti patvirtinti BLUESIGN® standarto).

3515729308049

Charakteristikos

Gamintojas
Prancūzija

Specifinė nuoroda

ean13
3515729308049