• Nauja
Peilis Opinel Nr.7 bukas
  • Peilis Opinel Nr.7 bukas
  • Peilis Opinel Nr.7 bukas
  • Peilis Opinel Nr.7 bukas
  • Peilis Opinel Nr.7 bukas
  • Peilis Opinel Nr.7 bukas

Peilis Opinel Nr.7 bukas

3123840006937

Opinel kišeninis peilis Nr.7 nerūdijančio plieno ašmenimis, buko rankena – patikimas ir tvirtas palydovas įvairiose situacijose.Tai idealus peilis kelionei, iškylai, kepsnių vakarėliui, žygiui pėsčiomis ar kitai veiklai gamtoje, todėl patiks visiems žygeiviams, turistautojams ir stovyklautojams. Su odine virvele peilį prikabinti. Opinel peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis. Pagaminta Prancūzijoje.

12,00 €

Už šią prekę Expedition.lt taškai neskiriami.

Kiekis

Geležtė

Opinel lenktinio peilio Nr.7 geležtės ilgis  - 8 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

Tradicinė „Opinel“ geležtė yra jatagano tipo. Kuriant šią formą įkvėpimo semtasi iš turkiško kardo lenktu smaigaliu. Jatagano tipo geležtei būdingas išgaubtas profilis, suteikiantis jai tvirtumo ir užtikrinantis daugkartinio galandimo galimybę. 

Rankena 

Rankena pagaminta iš buko.  Rankena yra lakuojama, siekiant apsaugoti medį  nuo drėgmės ir purvo.  

Virobloc apsauginis žiedas 

Opinel kišeninis peilis Nr. 7 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant). 

3123840006937

Charakteristikos

Gamintojas
Prancūzija