• Nauja
Peilis Opinel Nr.12 Carbon Buko
  • Peilis Opinel Nr.12 Carbon Buko
  • Peilis Opinel Nr.12 Carbon Buko
  • Peilis Opinel Nr.12 Carbon Buko

Peilis Opinel Nr.12 Carbon Buko

3123841131201

Opinel kišeninis peilis Nr.12 anglinio plieno ašmenimis  - patikimas ir tvirtas pagalbininkas bet kokioje situacijoje. Tai idealus Opinel peilis kelionei, iškylai, kepsnių vakarėliui, žygiui pėsčiomis ar kitai veiklai gamtoje. Opinel peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis. Pagaminta Prancūzijoje.

20,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 tašką. Jūsų krepšelis bus 1 tašką kurį (-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,00 €.

Kiekis

Geležtė

Opinel  kišeninio peilio Nr.12 geležtės ilgis  - 12 cm, ji pagaminta iš anglinio plieno. Pirmieji Opinel kišeniniai peiliai buvo pagaminti būtent iš anglinio plieno. Iš šio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei tvirtumu. Anglies kiekis tokiame pliene - apiei 0,90 %, todėl ašmenys yra labai tvirti, gerai išlaiko aštrumą ir lengvai galandasi. Anglinis plienas iš pradžių lydomas Vokietijoje, o vėliau lydinys galutinai apdirbamas Prancūzijoje.

Opinel kišeninius peilius iš anglinio plieno rekomenduojama nelaikyti drėgnoje aplinkoje, po panaudojimo gerai nusausinti ir sutepti. Visos geležtės iš anglinio plienu su laiku gali oksiduotis ir įgauti tamsiai pilką spalvą  -tačiau tai nekenkia aštrumui ar peilio kokybei.

Tradicinė „Opinel“ geležtė yra jatagano tipo. Kuriant šią formą įkvėpimo semtasi iš turkiško kardo lenktu smaigaliu. Jatagano tipo geležtei būdingas išgaubtas profilis, suteikiantis jai tvirtumo ir užtikrinantis daugkartinio galandimo galimybę.        

Rankena 

Rankenoms „Opinel“ dažniausiai renkasi paprastojo buko medieną. Prancūzijos ūkiuose auginami bukmedžiai yra kieti, atsparūs išoriniams veiksniams ir lengvai apdorojami. Mediena atrodo vienalytė, o šviesi jos spalva gali varijuoti nuo geltonos iki rausvos. Buko medieną galima atpažinti iš gausių tamsių brūkšnelių. Siekiant rankeną apsaugoti nuo drėgmės ir nešvarumų, ji nulakuojama. 

Virobloc apsauginis žiedas 

Opinel kišeninis peilis Nr. 12 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant). 

3123841131201

Charakteristikos

Gamintojas
Prancūzija